slide1

Доставка та оплата

Щоб замовити товар, ви можете
— оформити замовлення на цьому веб-сайті
— зробити замовлення по телефону +380685061121
— написати листа на we@lovegaw.com

ОПЛАТА
При замовленні через веб-сайт ви можете обрати любий зручний для вас спосіб оплати:

ГОТІВКА
Оплата готівкою кур’єру відбувається в момент доставки товару. Кур’єр доставляє вам замовлення і ви сплачуєте йому готівкою після перевірки товару.

VISA/MasterCard
До сплати приймаються платіжні карти VISA та MasterCard. При виборі форми оплати ви повинні обрати “Картка“, після чого підтвердити замовлення. Далі ви будете перенаправлені на спеціальну сторінку системи LiqPay, на якій вам необхідно буде авторизуватись та підтвердити оплату з вашої картки.

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
В нашому випадку оплата буде здійсюватись на ФОП, що працює на 3й групі. Для того, щоби отримати ранунок на сплату вам потрібно буде обрати пункт “Рахунок”, після чого підтвердити замовлення. З вами зв’яжеться наш менеджер, якому вам потрібно буде передати наступні документи:
— Свідоцтво платника ПДВ (при наявності)
— Свідоцтво платника єдиного податку (при наявності)
— Свідоцтво реєстрації підприємства (Фізичної особи-підприємця)

У відповідь ми вишлемо на вказану електронну пошту рахунок-фактуру з платіжними реквізитами нашого магазину. Замовлення буде відправлено вам після зарахування грошей на наш рахунок.
ДОСТАВКА

САМОВИВІЗ ЗІ СКЛАДУ
Для того, щоби здійснити самовивіз товару, зв’яжіться з менеджером за телефоном 0685061121. Уточніть з якого саме складу і за якою адресою це можна зробити.
Умови оплати: 100% попередня оплата в безготівковій формі або готівковий розрахунок на місці.

КУР’ЄРОМ ПО КИЄВУ
По Києву доставка товарів здійснюється з 10:00 до 19:00
Під час формування за/мовлення менеджер узгодить з вами зручний час та місце доставки. Кур’єр зателефонує вам за 1 годину до доставки.

Кур’єр проводить перевірку товару на наявніть видимих ушкоджень при передачі отримувачу товару. Переконайтесь в цілісності і комплектності товару.

НОВОЮ ПОШТОЮ ПО УКРАЇНІ
Звичайно доставка поштовими службами займає до 3х днів. Точну дату доставки вам повідомить менеджер нашого магазину при замовленні. Орієнтована вартість доставки товару сумується до загальної суми при замовленні.

Умови оплати: 100% попередня оплата
Увага! Доставка конструкцій “Собача вбиральня” розраховується додатково і залежить від міста доставки та кількості замовлених конструкцій.